Skip links

HOŞ GELDİNİZ !

EUROPAP TEZOL

 

Europap Tezol çağdaş ve sağlıklı yaşamın ayrılmaz parçası haline gelen temizlik kağıdı ürünlerini tam entegre olarak üretmek amacı ile kurulmuş olan şirketimiz  temizlik kağıtları sektörünün önde gelen ve halka açık kuruluşlarından biridir.

Vizyonumuz, gerek yurt içi gerekse yurt dışı temizlik kâğıdı pazarında iyi kaliteyi, rekabetçi fiyata sunan, bunu yaparken de çevreye ve insana karşı duyarlılığını koruyan bir kuruluş olmaktır.

Bizler kurumumuzun saygı, güvenirlik, kalite, operasyonel verimlilik, gelişim ve yenilik olan kurumsal değerlerimizle uyumlu her geçen gün büyüyen, 600’ü aşkın büyük bir ekibimizle birlikte çalışıyoruz. İş birliği içinde sorumluluklarımızın bilinci ile hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz. Tüm bu süreçler için bizler her gün bir araya geliyoruz.

Vizyon, misyon ve İş fikrimizden heyecan duyan, yaptığı işten keyif alan, değerlerimizi önemseyen ve ‘Ben de bu ekipte yer almak istiyorum.’ diyorsan ilanlarımızı takip edebilir, bizimle özgeçmişini paylaşabilirsin.

  • https://www.linkedin.com/company/europaptezol/
  • https://www.kariyer.net/
  • info@tezol.com.tr

 

                

Eğitim sürecinizde, staj ve çıraklık programlarınızda birlikte çalışma fırsatı yaratmak isteriz.

 

 

                                       

İlk profesyonel adımlarınız için şirketimizde sizler için fırsat yaratmak ve öğrendikleriniz teorik bilgileri iş hayatında kullanabileceğiniz alanlar yaratmak isteriz.       

          

İş hayatında deneyim kazanmış uzman ve yöneticilerimizin de bilgi ve deneyimlerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri çalışma ortamlarında birlikte olmak isteriz.