Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/tezol.com.tr/httpdocs/wp-content/plugins/revslider1/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/tezol.com.tr/httpdocs/wp-content/plugins/revslider1/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/tezol.com.tr/httpdocs/wp-content/plugins/revslider1/includes/output.class.php on line 3708
Kültürümüz - Europap Tezol Kağıt
Kültürümüz ve Değerlerimiz

Ailemiz

Farkı yaratan insandır.

İşini seven, yetenekli, vizyon sahibi ve tutkulu bir ekip olarak yaptığımız işlerde fark yaratıyoruz.

Paylaştıkça büyüyeceğimize inanıyor, şirketimizin gerçek sahibinin çalışan herkes olduğunu bilerek daha verimli ve daha üretken olabiliyoruz.

Huzurlu ve keyifli çalışma ortamımız; dengeli bir iş ve özel hayat sürdürmeye uygun çalışma anlayışımız işimize olan bağlılığımızı daha da arttırıyor.

Farkındalık

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının farkında olduğumuz gibi gücümüz ve yapabileceklerimizin de farkındayız.

Müşterilerimizin fiyat/performans ilişkisini gözetmesi konusunda farkındalık yaratıyoruz.

Yenilik

Uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek ulusal araştırmalara, ürün kalitesinin ve proses verimliliğinin artmasına katkıda bulunuyoruz. Çalışmalarımızın topluma ve çevreye olumlu katkılarla sonuçlandığını görmenin gururunu taşıyoruz.

Eğitim ve sürekli gelişme sayesinde müşterilerimize yeni ve akılcı olanaklar sunuyoruz.

Sürdürülebilir Büyüme

Değişime uyum sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz. Asıl işimize odaklanmayı ihmal etmeden müşterilerimizi ve sektörleri sürekli takip ediyor, yeni pazarlar ve ürünlerle büyümeye devam ediyoruz.

Mevcut ve yeni aldığımız temsilciliklerle daha büyüyerek daha çok insana iş imkanı yaratıyoruz.

Güven

Müşterilerimizin bize güven duymasını, bizi yalnızca hizmet sağlayıcıları değil, iş ortakları olarak görecek kadar güvenmelerini önemsiyoruz.

PRESENT
TOP